Stadion Alfy po modernizacji !!

Na stadionie Alfy można już podziwiać nową trybunę i budki meczowe dla zawodników ! Zamontowane zostały również piłko-chwyty za obiema bramkami. Inwestycja została zrealizowana dzięki dotacjom z Programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2007-2013.

Zarząd klubu Alfa Siedliska składa podziękowania  Burmistrzowi Tuchowa - Mariuszowi Rysiowi, sołtysowi Siedlisk- Jerzemu Urbanikowi za okazaną pomoc przy realizacji tej inwestycji, Jarkowi Mirkowi- za pomoc przy pisaniu wniosku.

Mamy nadzieje, że Stawiska po "liftingu", przyczynią die do lepszej gry naszego zespołu w rundzie wiosennej. W okresie zimowym treningi odbywać sie będą na hali w Gromniku. Dziękujemy wszystkim kibicom za doping na meczach w tym sezonie i zapraszamy na "nową" trybunę na wiosnę.