II miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa firmy PRO-GS

II miejsce w  Turnieju  o Puchar Prezesa firmy PRO-GS

W ubiegłą sobotę piłkarze ALFY zagrali  o Puchar Prezesa firmy PRO-GS w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej. Niespodziewanie zajęli II miejsce w turnieju przegrywając w finale z drużyną gospodarzy - GKS Gromnik. Organizatorami i sponsorami turnieju byli:LKS Alfa Siedliska, firma PRO- GS oraz Paweł Burnat- Roboty Ziemne.

Alfa Siedliska wystapiła w składzie:

Rafał Roczniak, Rafał Zaucha, Piotr Sarlej, Dawid Drwal, Grzegorz Nowak, Adam Kucharzyk, Łukasz Skruch, Adrian Włodyka, Jarosław Hudyka, Kamil Wojtanowski. Kierownik drużyny: Marek Jagiełło Wyniki:

Grupa: A

LKS-Szynwałd - WOD-KAN Tarnów 0-1

ENERGY GUIDE - LKS-Szynwałd 2-1

WOD-KAN Tarnów - ENERGY GUIDE 0-3

Grupa:B

GKS-Gromnik - ALFA Siedliska 5-1 (Skruch)

OLSZYNKA Ołpiny - GKS-Gromnik 2-7

ALFA Siedliska - OLSZYNKA Ołpiny 2-0 (Wojtanowski, Hudyka)

Półfinały:

ENERGY GUIDE - ALFA Siedliska 2-2 k(2-3) ( Skruch, Hudyka, karne strzelili: Hudyka, Roczniak, Nowak)

GKS-Gromnik - WOD-KAN Tarnów 3-0

Mecz o 5 Miejsce:

LKS-Szynwałd - OLSZYNKA Ołpiny 6-2

Mecz o 3 Miejsce:

ENERGY GUIDE - WOD-KAN Tarnów2-4

Finał:

GKS-Gromnik - ALFA Siedliska 5-0

Najlepszym strzelcem turnieju został Dominik Słota z 8 bramkami na koncie. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Alfy Siedliska -Adrian Włodyka. Najlepszym zawodnikiem wśród "alfistów" uznano Jarosława Hudykę, który strzelił najładniejszą bramkę turnieju.

Prezentujemy relacje z konkursu rzutów karnych w meczu półfinałowym z zespołem Energy Guide: