Alfa vs Biała 0-2

Derby gminy Tuchów zgromadziły rekordową liczbę kibiców około 200 osób i nie tylko z gminy Tuchów ale także Gromnika i Ciężkowic. Jak na derby przystało był to mecz walki. W pierwszej połowie obie drużyny miały po jednej klarownie sytuacji bramkowej.Drugą połowę lepiej zaczęli goście po błędzie obrońców gospodarzy - objęli oni prowadzenie po bramce Kity. Alfa próbowała atakować - ale ataki były chaotyczne i kończyły przed polem karnym gości. Mimo to gospodarze dążyli do wyrównania niestety na 15 min przed końcem meczu sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny który na bramkę zamienił Wiśniowski. Trzeba przyznać ze w drugiej połowie dominowali goście i szale zwycięstwa przechylili na swoją stronę. Trener Bień ma materiał do analizy. Przed nami mecz w Rzepienniku który jest ostatnim w tej rundzie. Na analizę przyjdzie czas ,ale trzeba przyznać że widać postęp w grze zespołu ale wszystko wymaga czasu bądź my cierpliwi a wyniki przyjdą czego życzę trenerowi i zawodnikom !!!