Alfa Siedliska partnerem Fundacji Studenckiej "Młodzi-Młodym" !

Od roku 2013  LKS Alfa Siedliska z inicjatywy Prezesa Wiesława Gierackiego i Wojciecha Jurka jest partnerem Fundacji Studenckiej "Młodzi -Młodym".  www.fsmm.pl

Fundacja ta wspiera m.in inicjatywy sportowe :

Uzyskane poprzez 1% podatku fundusze może przeznaczyć na renowację boisk i obiektów sportowych. Możliwy jest także zakup nowoczesnego sprzętu i wszelkich niezbędnych środków. Możemy wreszcie dofinansowywać wyjazdy na mecze, turnieje oraz obozy sportowe.

Pomagamy także pozyskiwać środki pieniężne na cele budowy nowoczesnych obiektów sportowych. Upowszechniamy wśród dzieci i młodzieży model sportowego i zdrowego trybu życia. Udzielamy także pomocy ośrodkom, klubom i stowarzyszeniom sportowym.  Może dzięki Tobie młodym ludziom uda się spełnić marzenia o wielkiej sportowej karierze.

Każdy z kibiców Alfy może wesprzeć Fundacje a co za tym idzie również LKS Alfa Siedliska.

Przekaż 1% podatku na akcję:

Przekaż 1% podatku na KRS :0000270261
z celem szczegółowym: LKS Alfa Siedliska 2827.
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Ważna informacja:

W wersji online programu prosimy w poz. 133, cel szczegółowy wprowadzić dopisek Partnera:
LKS Alfa Siedliska 2827.

Wpłaty indywidualne:

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
55 1680 1017 0000 3000 1614 5263INVEST-BANK S.A.
w tytule wpisując: LKS Alfa Siedliska 2827.