ALFA piąta w IX Halowym Turnieju im. K. Ropskiego

W  niedzielę 18.01.2015r. na hali MOSiR w Tuchowie odbył się IX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Ropskiego. . Turniej rozgrywany regularnie od dziewięciu lat ma na celu uczczenie pamięci długoletniego działacza LKS Burzyn i MKS Tuchovia - Kazimierza Ropskiego.

Turniej wygrał zespół LKKS Karwodrza, który w finale pokonał MKS Tuchovia II po rzutach karnych.Trzecie miejsce podium zajął TEAM Ropskich.  Drużyna LKS Alfa Siedliska ukończyła turniej na piątym miejscu.

Organizatorami, sponsorami turnieju są: Burmistrz Tuchowa- Adam Drogoś, MOSiR Tuchów, Rada Powiatowa LZS w Tarnowie, Rodzina Państwa Ropskich – Helena Ropska oraz LKS Burzyn.

MKS Tuchovia II – LKKS Karwodrza 0:0, rzuty karne 1:2

Królem strzelców został Marcin Kucharzyk (Team Ropskich) – 4 bramki.
Bramkarzem turnieju został Stanisław Bijak (LKKS Karwodrza).

LKS Alfa Siedliska na turnieju wystąpiła w składzie:
Adrian Włodyka, Seweryn Nowak, Kamil Nowak, Grzegorz Nowak, Piotr Gieracki. Wiesław Gieracki, Adam Kucharzyk, Łukasz Skruch, Kamil Wojtanowski, Rafał Roczniak
Kierownik drużyny - Marek Jagiełło
Zawodnicy nie biorący udziału w Turnieju Ropskiego zostaną powołani na Turniej w Gromniku w dniu 24.01.2015r.
Zapraszamy wszystkich kibiców w najbliższą sobotę do Gromnika !