Wygrana w Rzepienniku !

Mecz z Rzepiennikiem był typowym meczem walki wygranym przez zespół Alfy w pełni zasłużenie. Pierwsza połowa rozpoczęła się od obopólnego badania sił. Z upływem czasu to jednak drużyna z Siedlisk zaczęła stwarzać sobie coraz lepsze sytuacje bramkowe. Po jednej z nich w polu karnym zostaje sfaulowany Kamil Nowak i sędzia odgwizduje karnego. Pewnym egzekutorem okazał się Seweryn Nowak, który pewnym strzałem dał prowadzenie Alfie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla drużyny gości.W 50 minucie po pechowym i przypadkowym zagraniu piłki ręką przez Łukasza Skrucha w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy. Jednak podyktowany karny to jeszcze nie strzelony karny. Fantastycznie w bramce gości spisał się Jarek "Bułka" Hudyka, który wyczuł strzelającego i piękną paradą obronił rzut karny. Kolejne minuty spotkania to walka w środkowej części boiska i kolejne dobre sytuacje do strzelenia bramki przez zawodników Alfy. Niestety dopiero w 87 minucie udało się podwyższyć wynik spotkania drużynie z Siedlisk. Wprowadzony minutę wcześniej Adam Kucharzyk otrzymał fantastyczne podanie od Łukasza Skucha i ze stoickim spokojem posłał piłkę do bramki obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Spotkanie zakończyło się w pełni zasłużonym wynikiem 2-0 dla naszego zespołu.

Zdobywamy trzy punkty i polepszamy swoją pozycję w tabeli. Miejmy nadzieję,że passa zwycięstw zostanie kontynuowana i kolejne punkty zdobędziemy już w najbliższy weekend w Siedliskach .